ONLINE KATALOG

Online Kataloğumuzu Hemen İncelemek İçin Lütfen Tıklayınız.

A- A+

Hakkımızda

Cengiz Fidancılık Ltd. Şti. 
İsminde ve anacında doğru,hastalıklardan arı, sertifikalı ve garantili fidan üretimi yapmak için yola çıkmış ve müşterilerine FİDANDA MEYVE GARANTİSİ veren bir firmadır.
Cengiz Fidancılığı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden birisi fidanlarımızın kesinlikle isminde doğru olması ve üretenlerimizin tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı yetkilileri tarafından denetlenmiş olup, ürünlerimizin tamamı Garantili ve Sertifikalıdır.
Diğer taraftan üretilen ürünlerin zamanında ve sağlıklı bir şekilde teslimatı firmamızın en önemli kurallarından birisidir.
Cengiz Fidancılık kaliteli ve müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet anlayışı benimsemiştir.
Bu anlayış, müşteri memnuniyetini sadece kaliteli üründe değil, satış ve hizmet sürecini içerisine alan kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.
Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer,onu uygun fiyata sunmaktır.Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.

This is Cheap Yeezys 350 V2 within spitting distance of known RX 580 scores (attributable to variance in benchmarking results, really), which could mostly reach these scores themselves while overclocked over their boost clocks. It has come to a hard for or hard against rather than the desire to get the correct facts before the people. And Greenwood, John and Penny, Jeffrey I. The field's greatest leap since the invention of the CUDA GPU in 2006, Turing features new RT Cores to accelerate ray tracing and next gen Tensor Cores for AI inferencing which, together for the first time, make real time ray tracing possible.Cheap Yeezys 350 Black Refrigerate for at least 15 minutes.. Because I worked in narrative performances before, it felt like a feature film was the right way to put together all the other works that I've been doing as an artist previously, but in a larger package and something that contained all the disciplines that I'm usually working with. So far these haven't given an issue, but i know for a fact 18.9.3 are Cheap Yeezys 350 Zebra really the most stable.